Telefon
Hakkımızda

Firmamız, tamamen yerli ürünler kullanılarak ve helal yöntemlerle üretilen ürünlerimizde temizlik, hijyen, pH ve SH değerlerine son derece dikkat etmektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanların hizmet ettiği uluslararası standartlarındaki üretim tesisimizde, tereyağı, peynir çeşitleri ve diğer ürünlerimizin tamamı Trabzon/Vakfıkebir’deki tesislerimizde üretilmektedir.Ulusal çapta çalıştığımız marketlerin toplam tereyağı hacminin %60’lık bölümünü oluşturmaktayız. Dünya pazarında da hedeflerimize doğru adım adım ilerlemekteyiz.

İskenderoğlu Vakfıkebir Tereyağı, saf süt kremasının geleneksel yöntemlerle ve en sağlıklı koşullarda işlenmesiyle elde edilmektedir. Jersey ineklerinden elde edilen ve 1. sınıf süt kalitesiyle üretilen “ayranlı tereyağı” olarak adlandırılan tereyağlarımız, kendine has doğal sarılığı, eşsiz kokusu ve tamamen doğal yapısıyla vazgeçemeyeceğiniz bir tada sahiptir.

İskenderoğlu Süt Ürünleri, sahip olduğu marka değeri ve yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimle 25 yıldır yurt içinde seçkin zincir mağazalara tedarik edilmekte ve son dönemde ise yurt dışına da ihraç edilmektedir.

Hikayemiz

Cumhuriyet’in ilk yıllarında Hacı Emrullah İSKENDEROĞLU’nun, yörenin yüksek köylerinden topladığı Vakfıkebir Tereyağlarını pazarlarda satmaya başlamasıyla İSKENDEROĞLU’nun temelleri atılmıştır.

Bu uğraş, oğlu H. Ali İSKENDEROĞLU tarafından devam ettirilmiş ve üçüncü kuşak olarak bugünlere kadar ulaşmıştır. Firmamız, müşteri memnuniyeti ve dürüst ticareti ilke edinmesi ve Karadeniz’in eşsiz doğasından gelen ürünleri sayesinde 90 yıldır "İskenderoğlu Süt Ürünleri” markasıyla sofralarınızın baş tacı olmaya devam etmektedir.

Üretim Tesisimiz

Üretim Tesisimiz Vakfıkebir'in kalbi Güney Köyü Mevkiinde 11 dönüm arazi üzerine kurulu ve 4500 m2’lik kapalı alana sahiptir. Modern tesisimizde tereyağ ve yöresel peynirler hijyenik bir şekilde üretmektedir. Birçok ulusal market zincir tedariğini sağlamanın yanı sıra Vakfıkebir merkezde bulunan “İskenderoğlu Şarküteri” satış mağazası ile de bu eşsiz lezzetler sizlere sunulmaktadır.

Türkiye’nin Her Yerine Kargo İmkanı

www.yagbal.com isimli internet sitemiz üzerinden güvenli ödeme yoluyla Türkiye’nin her yerine bu lezzetleri kapınıza kadar güvenli şekilde ulaştırmaktayız. Bu lezzetleri tatmayan kalmasın.

Yıllardır sizinle olmanın gururunu yaşamaktayız.